Podívejte se novou případovku z dokončeného webu Barbara Conana!
Přejít

AVE Soft s.r.o.

Moderní a rychlý web plnící businessové cíle

Avesoft je firma, která potřebovala rychlý, spolehlivý a konvertující web. Podívejte se, jak se nám podařilo tohoto výsledku dosáhnout.

úvod

Potřebovali jsme web plnící businessové cíle

Kontaktujte mě

Velice hezký a funkční návrh skýtal řadu technologických výzev. Jak jsme si s nimi poradili?

Ještě než jsme se do projektu pustili, zvažovali jsme různé výzvy, které by mohly ovlivnit konečný výsledek a úspěch projektu. Šlo především o na míru šité grafické návrhy. Plánované řešení obsahovalo řadu custom prvků, jako jsou třeba slidery s referencemi, sekci se členy týmu nebo dynamické zobrazování pracovních pozic.

Přemýšleli jsme nad vhodnými technologiemi a nástroji, které by nám umožnily tyto prvky efektivně zpracovat a zároveň zajistit vysokou kvalitu a udržitelnost výsledného řešení. Bricks Builder se ukázal jako ideální volba, která splňuje všechna kritéria.

Zvláštní důraz jsem kladl na pečlivou komunikaci se zákazníkem a analýzu jeho požadavků a očekávání. Tímto způsobem bylo možné zajistit, že konečný produkt bude plně vyhovovat potřebám firmy a zároveň bude atraktivní a uživatelsky přívětivý pro návštěvníky webu. Dobrá oboustranná komunikace se nakonec projeví jako základ úspěchu u každého projektu.

Spolupráce s Vojtěchem Brukem byla pro nás velkým přínosem. Zvláště jsme ocenili jeho schopnost poradit a navrhnout kvalitní řešení i při složitých zadáních. Jeho přístup byl profesionální a díky pravidelným schůzkám jsme vždy měli přesnou představu o aktuálním stavu projektu a na čem se pracuje. Vojtěch se nezaměřil pouze na tvorbu webových stránek, ale dokázal se orientovat i v dalších oblastech, které na ně navazují. Tím nám ušetřil spoustu práce a zajistil, že jsme se mohli plně soustředit na to co je potřeba. Celkově jsme byli velmi spokojeni s jeho prací a doporučujeme ho jako kvalitního a spolehlivého partnera pro tvorbu webových stránek.

Natálie Krausová

Head of Marketing & Finance, avesoft.cz

jak jsme postupovali

Od zadání, přes vypracování až po závěrečné lazení

Byla to cesta, která stála za to

 1. Strategické zmapování celého procesu

  Celý proces jsme rozplánovali tak, abychom mohli konstantně postupovat k cíli a technologické výzvy, jejichž řešení zabere svůj čas, proces nebrzdily.

  Díky tomu se projekt podařilo dokončit včas a ke spokojenosti obou stran.

 2. Zpracovaní první verze

  První verze byla tzv. MVP – Minimum Viable Product. Věděli jsme, že v ní zatím stále chybí řada funkčních a pokročilých prvků. Potřebovali jsme ji však jako kostru pro finální řešení.

 3. Dotažení pokročilých funkncionalit

  Na bedrech kvalitní technické základny jsme pak vystavěli slidery na míru či odladili dynamické zobrazování obsahu. Výsledek pak fungoval jako dobře sehraný orchestr.

mockup_pripadovka_avesoft

hodnota

Co jsme společnými silami projektu přinesli?

Kontaktujte mě
 1. Škálovatelnost

  Díky Bricks Builderu byla vytvořena škálovatelná webová stránka, která umožňuje Avesoftu jednoduše rozšířit svůj online obsah a nabídku služeb podle potřeb. Tato flexibilita je klíčová pro růst a rozvoj firmy v dynamickém prostředí IT.

 2. Rychlost

  Díky optimalizaci výkonu a použití Bricks Builderu se webová stránka Avesoftu rychle načítá, což zvyšuje spokojenost uživatelů a zlepšuje hodnocení webu ze strany Googlu. Webová stránka má pak větší šanci se zobrazit na vyšších pozicích ve výsledcích vyhledávání.

 3. Intuitivní administrace

  Bricks Builder umožnil vytvořit webovou stránku s jednoduchým a intuitivním administračním rozhraním. Tím jsme zajistili, že tým Avesoftu může snadno aktualizovat obsah, přidávat nové pracovní příležitosti a udržovat web aktuální bez nutnosti hlubokých technických znalostí.

 4. Udržitelnost

  Webová stránka Avesoftu je navržena tak, aby byla snadno udržitelná a bylo jednoduché ji aktualizovat. Díky tomu může firma ušetřit čas i náklady na údržbu a současně zajistit, že jejich web bude vždy odpovídat nejnovějším trendům a technologiím. Tento přístup přispívá k dlouhodobému úspěchu firmy na trhu.

slovo závěrem

Cesta, která stála za to.

Úspěšný návrh a implementace webové stránky pro Avesoft, IT firmu specializující se na tvorbu softwaru pro právníky, představuje významný úspěch ve freelance kariéře WordPress web developera. Projekt, který byl pro předchozího zhotovitele příliš obtížný, byl dokončen díky využití moderního a skvělého Bricks Builderu, který umožnil překonat všechny technologické výzvy. Webová stránka Avesoft je nyní škálovatelná, rychlá, intuitivní na administraci a dobře udržitelná, což odpovídá potřebám firmy.

Pojďme to společně vymyslet

Neváhejte mi nezávazně napsat a může probrat, zda bychom dokázali něco vymyslet i pro váš projekt.

CTA případovky

Co řekli ostatní

na Google
na Firmy.cz