Podívejte se novou případovku z dokončeného webu Barbara Conana!
Přejít

Tvorba webových stránek Otrokovice

Pojďme vám společně přivést více zákazníků pomocí nového webu

Správný web má být investicí, můj web takový je a váš můe být taky.

Raději řešíte projekty osobně než přes online hovory? Setkejme se spolu v Otrokovicích.

Pojďme to probrat
Vojtěch Bruk tvorba webu náhledový obrázek

co čekat

Jak probíhá spolupráce?

Pojďme to probrat
 1. První setkání

  Setkáme se online nebo naživo (kafe i čas je na mě). Vysvětlím Vám jak pracuji, v čem se můj přístup liší od konkurence, ukáži co mám za sebou a zjistíme, jestli si sedíme.

 2. Fáze průzkumu

  Abych mohl Vašemu podnikání pomoci, musím jej nejdříve pochopit. Zjistíme, kdo je Vaše konkurence, v čem jste jedineční a proč by lidé měli Vaši službu chtít. Následně sesbíráme data (např. jaká klíčová slova se ve Vašem oboru hledají a jak získává návštěvnost konkurence). Těmito daty pak celý výstup podpoříme. Výsledkem této části bude mimo jiné strategie a návrh architekrury webu tak, abychom maximalizovali naši šanci na úspěch.

 3. Drátěný model – UX

  Podle podkladů nakreslím strukturu jednotlivých stránek a přesně si řekneme, co kde bude. Následně si pozveme na pomoc copywriterku/a, abychom na web dostali vše, co na základě výzkumu víme, že nesmíme opomenout.

 4. Grafické zpracování – UI

  Nejsem grafik. A byť dokáži dát dohromady obstojný základní vzhled, pokud budete chtít, aby byl Váš web nejen funkční, ale i krásný, pozveme si na pomoc jednoho ž řady zkušených grafiček a grafiků, se kterými spolupracuji.

 5. Vývoj webu

  Vdechnu život tomu, co jsme společně vytvořili. Soušástí stránek není jen to, co vidíte v okně prohlížeče, ale také správné zabezpečení, pravidelné zálohování, Cookies a GDPR a rozběhnutí webové analytiky. Web bude rychlý a splňující nejnovější standardy.

 6. Rozvoj a správa

  Web je tak trochu jako živý organismus. Když se například nestaráme o naše těla nebo o naše mazlíčky, začnou nám chátrat. Tak je to i s webovými stránkami. Ale nebojte se, nebudete mi platit jen za “aktualizování webu”. Spíše budeme společně průběžně, na základě dat, vyhodnocovat, jak se webu daří, a co můžeme udělat pro to, aby se mu dařilo ještě lépe.

Zní to složitě?

Zas tak složité to není. Pro mě je to pár rutinních kroků a vy můžete klidně spát. Váš web bude jako v peřince. Vy se tak můžete plně věnovat vašemu podnikání.
Pokud však budete chtít správu webu převzít sami, není problém. Zaškolím vás v základech a rozloučíme se.

Pojďme to probrat
Vojtech Bruk

Recenze

Co řekli ostatní

Měl jsem čest spolupracovat s řadou skvelých lidí. Podívejte se, jak byli s naši spoluprací spokojeni.

 • Vojtěch Bruk
  5.0
  Na základě 27 recenzí
  powered by Google
  Tereza BenátčanováTereza Benátčanová
  15:02 20 Nov 23
  Na Vojtu Bruka jsem dostala doporučení, když jsme hledali odborníka na vylepšení našeho blogu pro web CZECH DECO TEAM. Vojta přesvědčil, že má hluboké znalosti WordPressu, dokázal naše představy o vylepšení skvěle realizovat a navíc přinesl i vlastní inovativní návrhy. Komunikace s ním byla efektivní a příjemná, a dodržení termínů bylo pro něj samozřejmostí. Ve spolupráci pokračujeme :)
  Ondřej FaranaOndřej Farana
  11:55 16 Oct 23
  S Vojtou spolupracujeme třičtvrtě roku na úpravách e-shopu. Jinak než pět hvězd dát nejde, protože na čem se spolu domluvíme, to je hotové a dle dohodnutého termínu. Pokud je pro Vojtu něco nového, vůbec to není překážkou, vždy dokáže najít řešení jak daný úkol splnit. Těším se na pokračování naší spolupráce :-)
  Rich WilliamsRich Williams
  14:59 04 Sep 23
  Během rušného období v Something Familiar se Vojtěch připojil k našemu týmu, aby nás podpořil na našich digitálních projektech prostřednictvím kontaktu se stávajícím vývojářem. Byl s námi celkem asi 3 měsíce a pracoval na vlastních sestavách Wordpress a HTML e-mailů.Spolupráce s Vojtěchem byla skvělá - je nesmírně sympatický, uvědomělý, spolehlivý, má velké znalosti a má výborné komunikační schopnosti!Těšíme se na další spolupráci s Vojtěchem v blízké budoucnosti.
  Jan ČernýJan Černý
  14:13 01 Sep 23
  Vojtu jsme přizvali do zahraničního projektu tvorby webu pro klíčového zákazníka naší agentury. Vojta se vyzná v oboru tvorby webu a dává si záležet na kvalitě odvedené práce. Z jeho přístupu je jasně vidět, že jeho prioritou je úspěch projektu. Dokáže být proaktivní a přinést kreativní nápady a řešení. Pokud Vojtu poptáte pro jakékoliv potřeby v oblasti web designu a tvorby moderního web, vyberete správně.
  Luděk RychtarLuděk Rychtar
  13:18 14 Aug 23
  Pro spolupráci na vývoji webu pro tiny hose Domeczech jsme dostali doporučení na Vojtěcha Bruka. Potřebovali jsme vytvořit intuitivní web s ambicí představit pomocí online kampaní atraktivní produkt – tiny house české výroby - v celé Evropě. Ocenili jsme nejen odbornost, ale také dobré komunikační schopnosti. Kvalita, termíny i ceny odpovídaly našim představám. Vojtěch poskytnul našemu týmu také detailní instrukce, ohledně využívání a správy webu. Jeho celkový přístup k projektu splnil naše očekávání, v mnoha ohledech dokonce i překonal.
  GabrielaGabriela
  10:21 20 Jul 23
  Konzultovala jsem s Vojtou svůj WordPress web vytvořený na míru předchozím programátorem. Zajímalo mě, jak lze editovat a upravovat místa, ke kterým jsem nevěděla, jak se dostat. Vojta mi nabídl užitečné rady, jak na to a navíc i vysvětlil spoustu praktických věcí z WordPress světa.Díky webové konzultaci s Vojtou se nyní cítím mnohem jistěji v úpravách a správě mého WordPress webu. Díky za skvělou konzultaci, Vojto!
  Michal KincMichal Kinc
  13:10 13 Jul 23
  Měl jsem příležitost spolupracovat s Vojtou na dvou různých projektech obnovy webových stránek. Na základě těchto zkušeností mohu potvrdit jeho profesionalitu a dovednosti. Dodržoval termíny, projevoval flexibilitu v komunikaci, předkládal inovativní nápady a prokázal zručnost i v různých souvisejících disciplínách. Byla radost s ním pracovat a těším se na naše další potenciální spolupráce. :)
  Pavel DaněčekPavel Daněček
  11:55 31 May 23
  Chci vyjádřit svou velkou spokojenost s Vojtou a jeho profesionálním přístupem při opravě chyb na mém webu. Jeho odborné znalosti a ochota pomoci mi pomohly vyřešit problémy, které jsem na webu měl.Vojta se ukázal jako velmi rychlý a dobře komunikující. Bez ohledu na složitost problému, se kterým jsem přišel, byl schopen ho rychle identifikovat a navrhnout vhodné řešení. Vysvětlil mi veškeré opravy a změny, které prováděl, a odpověděl na všechny mé dotazy trpělivě a srozumitelně. Je také velmi přístupný a ochotný pomoci i nad rámec původně sjednaného. Jeho dovednosti a zkušenosti v oblasti webového vývoje jsou opravdu pozoruhodné.Celkově jsem za spolupráci velmi rád a odpadla mi potřeba hledat někoho jiného. Pokud hledáte zkušeného a ochotného profesionála pro svůj web, rozhodně Vojtu doporučuji.
  Natálie KrausováNatálie Krausová
  11:19 31 Mar 23
  Spolupráce s Vojtěchem Brukem byla pro nás velkým přínosem. Zvláště jsme ocenili jeho schopnost poradit a navrhnout kvalitní řešení i při složitých zadáních. Jeho přístup byl profesionální a díky pravidelným schůzkám jsme vždy měli přesnou představu o aktuálním stavu projektu a na čem se pracuje. Vojtěch se nezaměřil pouze na tvorbu webových stránek, ale dokázal se orientovat i v dalších oblastech, které na ně navazují. Tím nám ušetřil spoustu práce a zajistil, že jsme se mohli plně soustředit na to co je potřeba. Celkově jsme byli velmi spokojeni s jeho prací a doporučujeme ho jako kvalitního a spolehlivého partnera pro tvorbu webových stránek.
  Milan NevrlkaMilan Nevrlka
  18:31 20 Dec 22
  Zpracování stránek bylo velmi zajímavé a přínosné v synergii, kterou zpracovatel nabídl a poskytl. Netušil jsem, že práce na webových stránkách může být tak efektivní. Jsem vděčný za vstřícnost při aktualizaci obsahu, kdy původní představy objednatele zpracovatel citlivě usměrnil a poskytl čas na aktualizaci. Jakmile zpracovatel bude mít příležitost převzít jednoznačné zadání a navrhnout termín, který bude dodržen i ze strany objednatele bude to snad ideální stav. Vstřícnost a podnětnost zpracovatele při tvorbě stránek si cením, zvláště po zkušenostech s poskytovateli jiných služeb.
  js_loader

Jedeme na Wordpressu

Už jste ten název někdy slyšeli? Pokud ne, není se čeho bát. Naopak.

Wordpress je redakční systém, na kterém váš web postavím. Je dnes velmi oblíbeným nástrojem, běží na něm 43 % všech webových stránek na světě.

„Když náš web neuvidí Google, jako by nebyl.“

Dejme váš web na světlo světa

SEO (Search Engine Optimization) znamená optimalizace pro vyhledávače. V praxi to znamená, že vyšperkuji váš web tak, aby se co nejvíce zalíbil Googlu. Když uspějete, bude Google zobrazovat váš web na vrchních pozicích ve výsledcích vyhledávání. A to potřebujete! Lidi zajímá jen prvních pár výsledků - tyto weby posléze navštíví. A každý návštěvník vašeho webu může být vaším potenciálním zákazníkem.

Pojďme to probrat

Kontakt

Tvorba webových stránek Otrokovice

Kontaktujte mě a pojďme to probrat

Poptávkový formulář

reference

Podívejte se, jak vypadají mé hotové projekty

Měl jsem štěstí pracovat na skvělých projektech se skvělými lidmi. Zde se můžete podívat alespoň na některé z nich.