Tvorba webových stránek Brno

Pojďme vám společně přivést více zákazníků pomocí nového webu

Správný web má být investicí, nikoliv nákladem. Pojďme toho společně docílit.

Pokud máte podnikání, kde se úspěch webu měří na to, kolik poptávek z něj přijde, jste na správném místě. Pojďme to probrat na nezávazné online konzultaci zdarma nebo se sejít přímo v Brně naživo.

Pojďme to probrat
Vojtěch Bruk tvorba webu náhledový obrázek
 • průběžné SEO

 • Web na míru

 • sběr leadů

 • Konzultace

 • web dle zadání

 • správa webu

proč se do tvorby webu v Brně pustit společně

V čem nový web Vašemu podnikání pomůže?

Že by měl být web investicí, nikolik nákladem víte. Pojďme se podívat na to, co to obnáší, abyste měli úspěch nejen v Brně ale i jinde.

  Přizpůsobený design

  Technologicky využijeme kostru, která se mi osvědila již na řadě projektů, vizuálně je ale samozřejmostí, že celý web přizpůsobíme vašim požadavkům.

  WordPress a Bricks Builder

  Díky technickému řešení na WordPress si budete umět vše důležité umět spravovat sami.

  Plán rozvoje

  Dám vám konkrétní tipy, co bych na projektu udělal, kdyby šlo o můj projekt. Jestli se pak do následné realizace pustíme společně nebo se do ní pustíte sami je plně na vás.

  Agregované zkušenosti

  Kostru webu postupně aktualizuji o zkušenosti mých klientů a toho, co jim funguje. Budete mít tedy jistotu, že nebudeme znovu vymýšlet kolo a dostanete zrovna maximálně efektivní řešení.

  Měření výkonu

  Samozřejmostí je nasazená analytika, která nám umožní sledovat a měřit všechny důležité proměnné.

  Žádný vendor lock

  Web je postaven tak, že vám s jeho úpravami pomůže jakýkoliv WordPress vývojář.

proces tvorby webu

Jak probíhá spolupráce?

Pojďme to probrat
 1. 1.

  První setkání

  Setkáme se online nebo naživo (kafe i čas je na mě). Vysvětlím Vám jak pracuji, v čem se můj přístup liší od konkurence, ukáži co mám za sebou a zjistíme, jestli si sedíme.

 2. 2.

  Fáze průzkumu

  Abych mohl Vašemu podnikání pomoci, musím jej nejdříve pochopit. Zjistíme, kdo je Vaše konkurence, v čem jste jedineční a proč by lidé měli Vaši službu chtít. Následně sesbíráme data (např. jaká klíčová slova se ve Vašem oboru hledají a jak získává návštěvnost konkurence). Těmito daty pak celý výstup podpoříme. Výsledkem této části bude mimo jiné strategie a návrh architekrury webu tak, abychom maximalizovali naši šanci na úspěch.

 3. 3.

  Drátěný model – UX

  Podle podkladů nakreslím strukturu jednotlivých stránek a přesně si řekneme, co kde bude. Následně si pozveme na pomoc copywriterku/a, abychom na web dostali vše, co na základě výzkumu víme, že nesmíme opomenout.

 4. 4.

  Grafické zpracování – UI

  Nejsem grafik. A byť dokáži dát dohromady obstojný základní vzhled, pokud budete chtít, aby byl Váš web nejen funkční, ale i krásný, pozveme si na pomoc jednoho ž řady zkušených grafiček a grafiků, se kterými spolupracuji.

 5. 5.

  Vývoj webu

  Vdechnu život tomu, co jsme společně vytvořili. Soušástí stránek není jen to, co vidíte v okně prohlížeče, ale také správné zabezpečení, pravidelné zálohování, Cookies a GDPR a rozběhnutí webové analytiky. Web bude rychlý a splňující nejnovější standardy.

 6. 6.

  Rozvoj a správa

  Web je tak trochu jako živý organismus. Když se například nestaráme o naše těla nebo o naše mazlíčky, začnou nám chátrat. Tak je to i s webovými stránkami. Ale nebojte se, nebudete mi platit jen za “aktualizování webu”. Spíše budeme společně průběžně, na základě dat, vyhodnocovat, jak se webu daří, a co můžeme udělat pro to, aby se mu dařilo ještě lépe.

orientační ceník tvorby webu

Plaťte za to, co opravdu potřebujete

Níže najdete orientační ceník projektů. Pokud již máte něco hotového (texty nebo grafický návrh), případně pokud poptáváte projekt menšího rozsahu, cena bude pravděpodobně o dost nižší.

jak pracuji a proč to oceníte

Co dělám?

1. Naslouchám

Svůj předmět podnikání i vaše zákazníky nejlépe znáte vy. Abych vaše zákazníky na webu zaujal, musím je také perfektně poznat. Připravte se na barvitou diskuzi na prvním setkání. Mé otázky pomohou nejen mně, ale i vám, abychom si utřídili myšlenky.

2. Nekomplikuji

Každý projekt má jiný účel i jiný rozpočet. Když si situace žádá jednoduchý web, nebudu vám vnucovat spoustu rozšíření či vychytávek. Pokud však někde vidím nevyužitou příležitost, svůj podnět s vámi vždy sdílím.

3. Spolupracuji s profesionály

Tvorba dokonalého webu vyžaduje mnoho odborností. Abych vám mohl nabídnout skutečně propracované řešení na míru, spolupracuji se specialisty, kteří vytáhnou výsledek ještě o několik latěk výše. Na webu jako takovém však pracuji já, takže komunikujete přímo s tvůrcem webu a ne pouze se zprostředkovatelem.

Webové stránky Vojtěch Bruk
Tvorba webu Brno - Vojtěch Bruk
Tvorba webových stránek Brno - Vojtěch Bruk
Vojtěch Bruk - Tvorba webových stránek Brno

reference brněnských klientů

Co o náší spolupráci řekli klienti v Brně?

Pohodová bezproblémová spolupráce. Vojtu doporučuji.

Květa Geršlová

Chci vyjádřit svou velkou spokojenost s Vojtou a jeho profesionálním přístupem při opravě chyb na mém webu. Jeho odborné znalosti a ochota pomoci mi pomohly vyřešit problémy, které jsem na webu měl. Vojta se ukázal jako velmi rychlý a dobře komunikující. Bez ohledu na složitost problému, se kterým jsem přišel, byl schopen ho rychle identifikovat a navrhnout vhodné řešení. Vysvětlil mi veškeré opravy a změny, které prováděl, a odpověděl na všechny mé dotazy trpělivě a srozumitelně. Je také velmi přístupný a ochotný pomoci i nad rámec původně sjednaného. Jeho dovednosti a zkušenosti v oblasti webového vývoje jsou opravdu pozoruhodné. Celkově jsem za spolupráci velmi rád a odpadla mi potřeba hledat někoho jiného. Pokud hledáte zkušeného a ochotného profesionála pro svůj web, rozhodně Vojtu doporučuji.

Pavel Daněček

Naprosto perfektní přístup a skvělá práce!
S Vojtou jsme spolupracovali na webu pro břeclavskou radnici. Web měl představit plán potenciální rekonstrukce břeclavského zámku na hotelový komplex. Cílem bylo, aby byl web vizuálně poutavý, přehledný a vícejazyčný. Všech těchto cílů se nám podařilo společnými silami dosáhnout a s výsledkem jsem, stejně jako zadavatel, nadmíru spokojena. Vojta hbitě komunikoval, přicházel s nápady a zapracoval všechnu naši zpětnou vazbu. Spolupráci mohu s klidem doporučit.

Silvie Zámečník

Quality Management for hospitality business ⎜ Entrepreneur ⎜ Forbes Woman

kontaktujte mě nebo se pojďme v Brně zrovna setkat!

Stačí vyplnit nezávazný formulář níže

Kontaktní formulář

Často kladné otázky

Vpravo najdete časté otázky, na které se mě nejen Brněnští klienti ohledně tvorby webu často ptají.

 • Kolik stojí vytvoření webové stránky?

  Je to projekt od projektu. Cena za webu u mě začíná na 25 000 Kč, přičemž průměrná cena se vším všudy se pohybuje okolo 50 tisíc korun. U velkých webů je to více, jelikož typicky ke spolupráci přizveme ještě ostatní digitální profese (copywriter, grafik, UX, analytik…). 

 • Jak dlouho trvá vytvořit webovou stránku?

  Doba tvorby projektu opět závisí od jeho komplexity. Menší a střední weby většinou spouštíme do 2 měsíců od začátku spolupráce. Přičemž razím filozofii spustit web co nejdříve (klidně v menším rozsahu, abychom již sbírali data) a následně jej vylepšovat a iterovat. 

 • V jakém programu tvoříte webové stránky?

  Webové stránky tvořím ve WordPress, přičemž využívám BricksBuilder. Díky této kombinaci dokáži vytvořit technicky špičkový web, který si zároveň jakožto klient budete umět v klidu sami spravovat. 

 • Nabízíte v Brně i grafiku?

  Grafiku na míru nenabízím. Osobně mám v grafice velice jednoduchý styl, což může některým projektům vyhovovat (takže občas touto cestou jdeme), nicméně u projektů, které chtějí grafiku na míru poptávám své kolegy grafiky webdesignery.

 • Jsou možné i schůzky naživo v Brně nebo jen online?

  I když se budeme setkávat primárně online, jsem velkým příznivcem schůzek naživo, takže se s Vámi v Brně moc rád setkám!

 • Spolupracujete s někým v Brně?

  Ano, spolupracuji s velkým množstvím konzultantů a freelancerů, díky čemuž dokážeme vždy přinést projektu, to, co potřebuje. 

 • Děláte v Brně i e-shopy?

  E-shopy nedělám, pokud máte zájem o ecommerce řešení, rád Vás odkáži na někoho ze šikovných známých. 

případové studie nejen z Brna

Podívejte se, jak vypadají mé hotové projekty

Měl jsem štěstí pracovat na skvělých projektech se skvělými lidmi. Zde se můžete podívat alespoň na některé z nich.