Tvorba webových stránek Plzeň

Pojďme vám společně přivést více zákazníků pomocí nového webu

Správný web má být investicí, nikoliv nákladem. Pojďme toho společně docílit.

Pokud máte podnikání, kde se úspěch webu měří na to, kolik poptávek z něj přijde, jste na správném místě. Pojďme to probrat na nezávazné online konzultaci zdarma nebo se sejít přímo v Plzni naživo.

Pojďme to probrat
Vojtěch Bruk tvorba webu náhledový obrázek

Pohodová bezproblémová spolupráce. Vojtu doporučuji.

Květa Geršlová

Naprosto perfektní přístup a skvělá práce!
S Vojtou jsme spolupracovali na webu pro břeclavskou radnici. Web měl představit plán potenciální rekonstrukce břeclavského zámku na hotelový komplex. Cílem bylo, aby byl web vizuálně poutavý, přehledný a vícejazyčný. Všech těchto cílů se nám podařilo společnými silami dosáhnout a s výsledkem jsem, stejně jako zadavatel, nadmíru spokojena. Vojta hbitě komunikoval, přicházel s nápady a zapracoval všechnu naši zpětnou vazbu. Spolupráci mohu s klidem doporučit.

Silvie Zámečník

Quality Management for hospitality business ⎜ Entrepreneur ⎜ Forbes Woman

Chci vyjádřit svou velkou spokojenost s Vojtou a jeho profesionálním přístupem při opravě chyb na mém webu. Jeho odborné znalosti a ochota pomoci mi pomohly vyřešit problémy, které jsem na webu měl. Vojta se ukázal jako velmi rychlý a dobře komunikující. Bez ohledu na složitost problému, se kterým jsem přišel, byl schopen ho rychle identifikovat a navrhnout vhodné řešení. Vysvětlil mi veškeré opravy a změny, které prováděl, a odpověděl na všechny mé dotazy trpělivě a srozumitelně. Je také velmi přístupný a ochotný pomoci i nad rámec původně sjednaného. Jeho dovednosti a zkušenosti v oblasti webového vývoje jsou opravdu pozoruhodné. Celkově jsem za spolupráci velmi rád a odpadla mi potřeba hledat někoho jiného. Pokud hledáte zkušeného a ochotného profesionála pro svůj web, rozhodně Vojtu doporučuji.

Pavel Daněček

Ráda bych poděkovala a podělila se o své pozitivní zkušenosti s výrobou mého webu dodachu.cz na míru. Již dlouho jsem nezažila takový prozákaznický servis. Celý proces výroby proběhl dle mých přání a požadavků, kterým se vždy snažili tvůrci vyjít vstříc. Petr a Vojta dělají svou práci opravdu dobře, přinesli do mého návrhu mnoho nových nápadů, které pomohly zlepšit výsledný vzhled a funkčnost webu. Jejich práce je nejenom kvalitní, ale také precizní, navíc každý krok mi byl pečlivě vysvětlen, takže jsem se vždy cítila jako součást procesu. Celkově bych práci Petra a Vojty doporučila všem, kteří hledají vysoce profesionální a zákaznicky orientovaný přístup k výrobě webu na míru. Moc děkuji za skvělou spolupráci a těším se na další 🙂

Lucie Plšková

expert na expanzi do DACH regionu

Spolupráce s Vojtěchem Brukem byla pro nás velkým přínosem. Zvláště jsme ocenili jeho schopnost poradit a navrhnout kvalitní řešení i při složitých zadáních. Jeho přístup byl profesionální a díky pravidelným schůzkám jsme vždy měli přesnou představu o aktuálním stavu projektu a na čem se pracuje. Vojtěch se nezaměřil pouze na tvorbu webových stránek, ale dokázal se orientovat i v dalších oblastech, které na ně navazují. Tím nám ušetřil spoustu práce a zajistil, že jsme se mohli plně soustředit na to co je potřeba. Celkově jsme byli velmi spokojeni s jeho prací a doporučujeme ho jako kvalitního a spolehlivého partnera pro tvorbu webových stránek.

Natálie Krausová

Head of Marketing & Finance, avesoft.cz

S Vojtěchem jsem spolupracoval na několika projektech pro společného klienta. Během krátké doby mu upravil šablonu na WordPressu tak, aby byla využitelná pro web nabízející velké množství kurzů a pracovala s pokročilou filtrací a s dynamickým obsahem. Velkou přidanou hodnotou je i jeho přesah do grafiky, kdy se do vkusu klienta trefí zpravidla na první dobrou. Vojtěcha vnímám jako profesionála na svém místě – na připomínky bleskově reagoval a vždy je obratem zapracoval. Rád jej doporučím i na další projekty.

Tomáš Soukup

Tomáš Soukup

Dlouhodobá spolupráce na projektu s Vojtou byla na jedničku. Je spolehlivý, kreativní a snaží se přícházet s nápady z vlastní iniciativy.

Roman K.

Roman Klabal

Jakožto realitní makléř potřebuji vysoce kvalitní webovou prezentaci. Oslovil jsem Vojtu s řadou nápadů a požadavků, vyspecifikovali jsme zadání a pustili se do práce. V jejím průběhu Vojta přicházel s řadou svěžích nápadů, bez výjimky plnil deadliny a pružně zapracovával všechnu zpětnou vazbu. Výsledkem je krásný a funkční web, s kterým jsem nadmíru spokojen. Již se těším na spolupráci ohledně rozvoje webu a s klidným srdcem mohu jedině doporučit.

Jan Szajter

U Vojty se mi líbí jedna jeho vlastnost: zapálení pro věc. Když se pro něco rozhodne, jde do toho, ať už to znamená jakoukoliv námahu. To jsem měla možnost poznat v jeho dobrovolné aktivitě během pořádání konference WordCamp v Brně i při spolupráci na několika projektech. Je vidět, že své práci opravdu rozumí. Navíc si vždy hledá způsoby, jak se zdokonalovat i s přesahem do více oborů. I to, jak nově nabyté zkušenosti využívat, aby přinášely klientům jen ty nejlepší výsledky.

Iveta Zlatníčková

obsah nabídky

V čem nový web Vašemu podnikání pomůže?

Tato nabídka je dělána specificky pro místní weby, které potřebují především sbírat kontakty. Pokud máte na mysli nějaký projekt na míru, využijte stránku kontaktu.

  Přizpůsobený design

  Technologicky využijeme kostru, která se mi osvědila již na řadě projektů, vizuálně je ale samozřejmostí, že celý web přizpůsobíme vašim požadavkům.

  WordPress a Bricks Builder

  Díky technickému řešení na WordPress si budete umět vše důležité umět spravovat sami.

  Plán rozvoje

  Dám vám konkrétní tipy, co bych na projektu udělal, kdyby šlo o můj projekt. Jestli se pak do následné realizace pustíme společně nebo se do ní pustíte sami je plně na vás.

  Agregované zkušenosti

  Kostru webu postupně aktualizuji o zkušenosti mých klientů a toho, co jim funguje. Budete mít tedy jistotu, že nebudeme znovu vymýšlet kolo a dostanete zrovna maximálně efektivní řešení.

  Měření výkonu

  Samozřejmostí je nasazená analytika, která nám umožní sledovat a měřit všechny důležité proměnné.

  Žádný vendor lock

  Web je postaven tak, že vám s jeho úpravami pomůže jakýkoliv WordPress vývojář.

co čekat

Jak probíhá spolupráce?

Pojďme to probrat
 1. První setkání

  Setkáme se online nebo naživo (kafe i čas je na mě). Vysvětlím Vám jak pracuji, v čem se můj přístup liší od konkurence, ukáži co mám za sebou a zjistíme, jestli si sedíme.

 2. Fáze průzkumu

  Abych mohl Vašemu podnikání pomoci, musím jej nejdříve pochopit. Zjistíme, kdo je Vaše konkurence, v čem jste jedineční a proč by lidé měli Vaši službu chtít. Následně sesbíráme data (např. jaká klíčová slova se ve Vašem oboru hledají a jak získává návštěvnost konkurence). Těmito daty pak celý výstup podpoříme. Výsledkem této části bude mimo jiné strategie a návrh architekrury webu tak, abychom maximalizovali naši šanci na úspěch.

 3. Drátěný model – UX

  Podle podkladů nakreslím strukturu jednotlivých stránek a přesně si řekneme, co kde bude. Následně si pozveme na pomoc copywriterku/a, abychom na web dostali vše, co na základě výzkumu víme, že nesmíme opomenout.

 4. Grafické zpracování – UI

  Nejsem grafik. A byť dokáži dát dohromady obstojný základní vzhled, pokud budete chtít, aby byl Váš web nejen funkční, ale i krásný, pozveme si na pomoc jednoho ž řady zkušených grafiček a grafiků, se kterými spolupracuji.

 5. Vývoj webu

  Vdechnu život tomu, co jsme společně vytvořili. Soušástí stránek není jen to, co vidíte v okně prohlížeče, ale také správné zabezpečení, pravidelné zálohování, Cookies a GDPR a rozběhnutí webové analytiky. Web bude rychlý a splňující nejnovější standardy.

 6. Rozvoj a správa

  Web je tak trochu jako živý organismus. Když se například nestaráme o naše těla nebo o naše mazlíčky, začnou nám chátrat. Tak je to i s webovými stránkami. Ale nebojte se, nebudete mi platit jen za “aktualizování webu”. Spíše budeme společně průběžně, na základě dat, vyhodnocovat, jak se webu daří, a co můžeme udělat pro to, aby se mu dařilo ještě lépe.

Zní to složitě?

Zas tak složité to není. Pro mě je to pár rutinních kroků a vy můžete klidně spát. Váš web bude jako v peřince. Vy se tak můžete plně věnovat vašemu podnikání.
Pokud však budete chtít správu webu převzít sami, není problém. Zaškolím vás v základech a rozloučíme se.

Pojďme to probrat
Tvorba webocýh stránek Brno - Vojtěch Bruk

Jednorázová cena za web

Většinou najdete řadu verzí webu 

 • Návrh homepage zdarma
 • Průzkum konkurence
 • Web hotový do 30 dnů
 • Optimalizace por vyhledávače
 • Web připraven na rozvoj: Bricks Builder + WordPress
hodnocení Google
hodnocení Firmy.cz
 • Platba předem

  Při platbě předem dostanete slevu 10 % jelikož je to pro mě maximálně efektivní způsob vyrovnání.

  29500jednorázová platba
 • Platba  nadvakrát

  Vpravo je částka, kterou zaplatíte při postupné platbě

  33500jednorázová platba

Kontakt

Adresa

Nováčkova 58, 602 00 Brno-střed, Česko

Tvorba webových stránek Plzeň

Pojďme si zrovna domluvit nezávaznou konzultaci

Kontaktní formulář
[ameliastepbooking service=1]

reference

Podívejte se, jak vypadají mé hotové projekty

Měl jsem štěstí pracovat na skvělých projektech se skvělými lidmi. Zde se můžete podívat alespoň na některé z nich.

Vojtěch Bruk

Tvůrce profitabilních webů

Baví mě prozkoumávat věci do hloubky. Nespokojím se jen s povrchními znalostmi, ať už jde o weby, SEO nebo o pokerové strategie. Tato vlastnost mi pomáhá se stále posouvat dopředu a náležitě si tento proces učení užívat.

ÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
OBSAZENOVOLNOVOLNOVOLNOVOLNOVOLNOVOLNOVOLNOVOLNOVOLNOVOLNO
OBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENO
OBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENOOBSAZENO