Podívejte se novou případovku z dokončeného webu Barbara Conana!
Přejít

Co je HubSpot?

Článek
HubSpot je software pro marketing, prodej a zákaznickou podporu. Nabízí širokou škálu nástrojů, které umožňují podnikům zlepšit svůj marketing, prodej a zákaznickou podporu a zvýšit svůj obchodní výkon. HubSpot se skládá ze tří hlavních aplikací: HubSpot Marketing, HubSpot Sales a HubSpot Service. HubSpot Marketing je nástroj pro marketing, který umožňuje podnikům vytvářet a publikovat obsah,…
online pojem

Vojtěch Bruk

HubSpot je software pro marketing, prodej a zákaznickou podporu. Nabízí širokou škálu nástrojů, které umožňují podnikům zlepšit svůj marketing, prodej a zákaznickou podporu a zvýšit svůj obchodní výkon.

HubSpot se skládá ze tří hlavních aplikací: HubSpot Marketing, HubSpot Sales a HubSpot Service. HubSpot Marketing je nástroj pro marketing, který umožňuje podnikům vytvářet a publikovat obsah, sledovat návštěvnost webových stránek a vést marketingové kampaně. HubSpot Sales je nástroj pro prodej, který umožňuje podnikům sledovat a spravovat své obchodní příležitosti, a HubSpot Service je nástroj pro zákaznickou podporu, který umožňuje podnikům sledovat a spravovat zákaznické dotazy a stížnosti.

HubSpot také nabízí širokou škálu dalších nástrojů a funkcí, které podnikům pomáhají v jejich marketingových, prodejních a zákaznických aktivitách. Mezi tyto nástroje patří například nástroje pro e-mailový marketing, formuláře a kontaktní údaje, chatboty a spolupráce s influencery.

HubSpot je dobrý pro podniky, které hledají způsob, jak zlepšit svůj marketing, prodej a zákaznickou podporu a zvýšit svůj obchodní výkon. Díky široké škále nástrojů a funkcí, které nabízí, mohou podniky snadno spravovat a sledovat své marketingové, prodejní a zákaznické aktivity a získat konkurenční výhodu.

Vojtěch Bruk

Baví mě prozkoumávat věci do hloubky. Nespokojím se jen s povrchními znalostmi, ať už jde o weby, SEO nebo o pokerové strategie. Tato vlastnost mi pomáhá se stále posouvat dopředu a náležitě si tento proces učení užívat.