Podívejte se novou případovku z dokončeného webu Barbara Conana!
Přejít

Co je marketing v sociálních médiích (social media marketing)?

Marketing v sociálních médiích je využívání platforem a webových stránek sociálních médií k propagaci produktu nebo služby. S rostoucí popularitou sociálních médií se staly pro podniky důležitým nástrojem k oslovení cílové skupiny a navázání kontaktu s ní. Marketing sociálních médií může zahrnovat činnosti, jako je vytváření a sdílení obsahu na platformách sociálních médií, provádění placených…
online pojem

Vojtěch Bruk

Marketing v sociálních médiích je využívání platforem a webových stránek sociálních médií k propagaci produktu nebo služby. S rostoucí popularitou sociálních médií se staly pro podniky důležitým nástrojem k oslovení cílové skupiny a navázání kontaktu s ní. Marketing sociálních médií může zahrnovat činnosti, jako je vytváření a sdílení obsahu na platformách sociálních médií, provádění placených reklamních kampaní a zapojování uživatelů prostřednictvím komentářů a zpráv. Pomocí marketingu na sociálních sítích mohou podniky budovat povědomí o značce, generovat potenciální zákazníky a podporovat prodej.

Vojtěch Bruk

Baví mě prozkoumávat věci do hloubky. Nespokojím se jen s povrchními znalostmi, ať už jde o weby, SEO nebo o pokerové strategie. Tato vlastnost mi pomáhá se stále posouvat dopředu a náležitě si tento proces učení užívat.