Bereal

Bereal je sociální síť, která se zaměřuje na poskytování autentických zážitků. Je určená pro lidi, kteří hledají více upřímnosti a autenticity ve svých online životech a chtějí se spojit s lidmi, kteří to vidí podobně. Díky této filosofii Bereal neobsahuje žádné filtry ani možnosti úpravy fotografií, což znamená, že všechen sdílený obsah by měl být…

Bereal

Bereal je sociální síť, která se zaměřuje na poskytování autentických zážitků. Je určená pro lidi, kteří hledají více upřímnosti a autenticity ve svých online životech a chtějí se spojit s lidmi, kteří to vidí podobně.

Díky této filosofii Bereal neobsahuje žádné filtry ani možnosti úpravy fotografií, což znamená, že všechen sdílený obsah by měl být skutečnější a autentičtější než třeba na Instagramu.

Bereal také obsahuje širokou škálu nástrojů a funkcí, které umožňují uživatelům propojovat se okolo rozličných zájmů a aktivit. Mezi tyto funkce patří například skupiny pro sdílení zájmů, komunity pro spolupráci na projektech a nástroje pro organizování událostí a setkání.

Bereal myslí také na malé podnikatele a firmy a jde poměrně dobře využít k propagaci businessu, služeb a produktů, jen se na to musí trošku jinak než na ostatních sítích a s plánováním příspěvků v obřích haldách zde spíše nepochodíte.

Bereal nabírá na popularitě zatím především v zahraničí, nicméně se postupně dostává i do Česka (2023). A v rámci své prezidentské kampaně si na něm zřídila profil například Danuše Nerudová.

Komentáře

Podobné články

No results