Podívejte se novou případovku z dokončeného webu Barbara Conana!
Přejít

Co je addon?

Článek
Addony jsou rozšíření, která slouží k rozšíření nebo upravení funkcí existujícího programu nebo aplikace. Jsou využívány zejména v prohlížečích, jako je například Mozilla Firefox nebo Google Chrome, kde mohou uživatelé stahovat a nainstalovat addony, které jim umožní rozšířit funkce prohlížeče. Mezi nejčastější využití addonů patří například blokování reklam nebo zlepšení bezpečnosti prohlížení na internetu. Addony…
online pojem

Vojtěch Bruk

Addony jsou rozšíření, která slouží k rozšíření nebo upravení funkcí existujícího programu nebo aplikace. Jsou využívány zejména v prohlížečích, jako je například Mozilla Firefox nebo Google Chrome, kde mohou uživatelé stahovat a nainstalovat addony, které jim umožní rozšířit funkce prohlížeče.

Mezi nejčastější využití addonů patří například blokování reklam nebo zlepšení bezpečnosti prohlížení na internetu. Addony také mohou sloužit k přidání nových funkcí do programu, jako je například možnost překládat stránky do jiných jazyků nebo přidání možnosti odesílat e-maily přímo z prohlížeče.

Díky addonům mohou uživatelé přizpůsobit svůj prohlížeč tak, aby vyhovoval jejich potřebám a zlepšil jejich zkušenosti při prohlížení internetu. Addony jsou obvykle zdarma ke stažení a instalaci a jsou dostupné na webových stránkách projektu nebo na oficiálních obchodech s aplikacemi pro daný prohlížeč.

Vojtěch Bruk

Baví mě prozkoumávat věci do hloubky. Nespokojím se jen s povrchními znalostmi, ať už jde o weby, SEO nebo o pokerové strategie. Tato vlastnost mi pomáhá se stále posouvat dopředu a náležitě si tento proces učení užívat.