addon

Addony jsou rozšíření, která slouží k rozšíření nebo upravení funkcí existujícího programu nebo aplikace. Jsou využívány zejména v prohlížečích, jako je například Mozilla Firefox nebo Google Chrome, kde mohou uživatelé stahovat a nainstalovat addony, které jim umožní rozšířit funkce prohlížeče. Mezi nejčastější využití addonů patří například blokování reklam nebo zlepšení bezpečnosti prohlížení na internetu. Addony…

online pojem

Addony jsou rozšíření, která slouží k rozšíření nebo upravení funkcí existujícího programu nebo aplikace. Jsou využívány zejména v prohlížečích, jako je například Mozilla Firefox nebo Google Chrome, kde mohou uživatelé stahovat a nainstalovat addony, které jim umožní rozšířit funkce prohlížeče.

Mezi nejčastější využití addonů patří například blokování reklam nebo zlepšení bezpečnosti prohlížení na internetu. Addony také mohou sloužit k přidání nových funkcí do programu, jako je například možnost překládat stránky do jiných jazyků nebo přidání možnosti odesílat e-maily přímo z prohlížeče.

Díky addonům mohou uživatelé přizpůsobit svůj prohlížeč tak, aby vyhovoval jejich potřebám a zlepšil jejich zkušenosti při prohlížení internetu. Addony jsou obvykle zdarma ke stažení a instalaci a jsou dostupné na webových stránkách projektu nebo na oficiálních obchodech s aplikacemi pro daný prohlížeč.

Komentáře

Podobné články

No results