Keywords Everywhere – představení a dojmy z nástroje

Vojtěch Bruk

SEO je základ úspěšného businessu v online světě. Potřebujete k němu však další nástroj jménem Keywords Everywhere? Pojďme to zjistit.

keywords everywhere

Použití správných klíčových slov na vašich webových stránkách a v marketingových materiálech je základ úspěšného businessu v online světě.

SEO nástrojů existuje celá řada a ačkoliv jsem o řadě z nich jich mluvil (Collabim, Surfer SEO a další…), věřím, že Keywords Everywhere si zaslouží svůj prostor také.

Keywords Everywhere představení

Keywords Everywhere je bezplatný nástroj (lze zakoupit i prémiové kredity), který pomáhá online marketérům, autorům obsahu a majitelům webových stránek rychle a snadno identifikovat nejoblíbenější a nejrelevantnější klíčová slova pro jejich obsah.

Funguje formou rozšíření do Chromu, přičemž s prémiovými kredity, se stává také neocenitelným pomocníkem pro YouTube SEO, přičemž základní informace zjistíte na YouTube i verzí zdarma.

Nástroj údajně shromažďuje data z různých zdrojů, včetně Google Autocomplete, Google Search Suggest, Google Trends a Amazon Suggest, a prezentuje je v uživatelsky přívětivém formátu.

Keywords Everywhere je tedy velmi užitečný pro SEO, PPC a obsahový marketing. Mimo jiné také díky tomu, že můžete nástroj použít k hromadnému stahování dat o klíčových slovech a vytváření přehledů.

Keywords Everywhere cena

Keywords Everywhere funguje na bázi kreditů, které mají trvanlivost jeden rok. Za ≈250 Kč, dostanete 100 000 kreditů, které jsou ekvivalentem 100 000 vyhledávání klíčových slov.

Jak můžete vidět z ceníku, žádné množstevní slevy Keywords Everywhere nenabízí.

image

Jak nástroj vypadá v praxi?

S použitím prémiových kreditů, vám nástroj přímo rozšíří vyhledávací pole Google o zajímavé údaje týkající se hledanosti daných slov (stejně to funguje i ve vyhledávání na YouTube):

image 2
U každého vyhledávaného výrazu pak vidíte hledanost, konkurenci a cenu za proklik.
image 3

Kromě toho nabízí prémiový Keywords Everywhere tyto funkce:

image 1
Verze zdarma vám pak poskytne méně údajů, které uvidíte napravo vedle výsledků vyhledávání.

Závěrečné hodnocení

Keywords Everywhere mám rád pro jeho jednoduchost. Také kvituju, že cena je oproti ostatním nástrojům velice příznivá a když se v nástroji trochu porozhlídnete a zvyknete si na něj, zvládnete toho s ním opravdu hodně.

Samozřejmě, pokud hledáte nástroje pro kompletní SEO správu, Keyowords Everywhere vám s největší pravděpodobností stačit nebude.

Nicméně pokud jste například copywriter a rutinně brouzdáte vyhledáváním a hledáte “evidence-based” inspiraci na psaní článků, Keywords Everywhere může být velie silným pomocníkem.

Osobně nástroj používám velice rád a s klidným srdcem mu můžu dát hodnocení 3.8/5 – přičemž jako vždy extrémně záleží, co od nástroje čekáte a k čemu jej plánujete využít.

Dejte mi vědět v komentářích, jak tento nástroj působí na vás? případně zda s ním máte nějaké zkušenosti?

Komentáře

Zanechte první komentář

Podobné články

YouTube SEO – kompletní návod 2023

V dnešní éře youtuberů může být těžké zaujmout a uchytit se se svými videi. Proč za to ale natáčení stojí? A jak uživatele oslovit?

Vojtěch Bruk
youtube seo

Collabim kniha recenze

Nedávno byla vydána kniha, která je průvodcem světem SEO. Přečetl jsem ji a sepsal recenzi. Jaké jsou mé dojmy?

Vojtěch Bruk
collabim kniha