Podívejte se novou případovku z dokončeného webu Barbara Conana!
Přejít

Keywords Everywhere – představení a dojmy z nástroje

Vojtech Bruk
Vojtěch Bruk
Tvůrce profitabilních WordPress webů

SEO je základ úspěšného businessu v online světě. Potřebujete k němu však další nástroj jménem Keywords Everywhere? Pojďme to zjistit....

keywords everywhere

Použití správných klíčových slov na vašich webových stránkách a v marketingových materiálech je základ úspěšného businessu v online světě.

SEO nástrojů existuje celá řada a ačkoliv jsem o řadě z nich jich mluvil (Collabim, Surfer SEO a další…), věřím, že Keywords Everywhere si zaslouží svůj prostor také.

Keywords Everywhere představení

Keywords Everywhere je bezplatný nástroj (lze zakoupit i prémiové kredity), který pomáhá online marketérům, autorům obsahu a majitelům webových stránek rychle a snadno identifikovat nejoblíbenější a nejrelevantnější klíčová slova pro jejich obsah.

Funguje formou rozšíření do Chromu, přičemž s prémiovými kredity, se stává také neocenitelným pomocníkem pro YouTube SEO, přičemž základní informace zjistíte na YouTube i verzí zdarma.

Nástroj údajně shromažďuje data z různých zdrojů, včetně Google Autocomplete, Google Search Suggest, Google Trends a Amazon Suggest, a prezentuje je v uživatelsky přívětivém formátu.

Keywords Everywhere je tedy velmi užitečný pro SEO, PPC a obsahový marketing. Mimo jiné také díky tomu, že můžete nástroj použít k hromadnému stahování dat o klíčových slovech a vytváření přehledů.

Keywords Everywhere cena

Keywords Everywhere funguje na bázi kreditů, které mají trvanlivost jeden rok. Za ≈250 Kč, dostanete 100 000 kreditů, které jsou ekvivalentem 100 000 vyhledávání klíčových slov.

Jak můžete vidět z ceníku, žádné množstevní slevy Keywords Everywhere nenabízí.

image

Jak nástroj vypadá v praxi?

S použitím prémiových kreditů, vám nástroj přímo rozšíří vyhledávací pole Google o zajímavé údaje týkající se hledanosti daných slov (stejně to funguje i ve vyhledávání na YouTube):

image 2
U každého vyhledávaného výrazu pak vidíte hledanost, konkurenci a cenu za proklik.
image 3

Kromě toho nabízí prémiový Keywords Everywhere tyto funkce:

image 1
Verze zdarma vám pak poskytne méně údajů, které uvidíte napravo vedle výsledků vyhledávání.

Závěrečné hodnocení

Keywords Everywhere mám rád pro jeho jednoduchost. Také kvituju, že cena je oproti ostatním nástrojům velice příznivá a když se v nástroji trochu porozhlídnete a zvyknete si na něj, zvládnete toho s ním opravdu hodně.

Samozřejmě, pokud hledáte nástroje pro kompletní SEO správu, Keyowords Everywhere vám s největší pravděpodobností stačit nebude.

Nicméně pokud jste například copywriter a rutinně brouzdáte vyhledáváním a hledáte “evidence-based” inspiraci na psaní článků, Keywords Everywhere může být velie silným pomocníkem.

Osobně nástroj používám velice rád a s klidným srdcem mu můžu dát hodnocení 3.8/5 – přičemž jako vždy extrémně záleží, co od nástroje čekáte a k čemu jej plánujete využít.

Dejte mi vědět v komentářích, jak tento nástroj působí na vás? případně zda s ním máte nějaké zkušenosti?

Vojtech Bruk
O autorovi

Vojtěh Bruk

Baví mě prozkoumávat věci do hloubky. Proto píši tento blog. A taky se snažím svým klientům vydělávat co nejvíc peněz), to je druhý důvod.

Odběr novinek

Nechte si zasílat nejlepší a nejnovější články z blogu.

Newsletter simple
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Kurz zvýšení návštěvnosti banner

Často kladené otázky

Související otázky k článku.

Zeptejte se mě na cokoliv

Komentáře

Zanechte první komentář

Podobné články

4 tipy, jak tvořit obsah užitečnější než lžíce na boty podle Vojty Horáka

Jelikož nás Vojta Horák miluje a nemá na práci nic lepšího než prosedět pondělí v autě na D1, mohla úderem 18:00 ztichnout brněnská kavárna Trojka a Vojta se chopit slova. Tématem byl užitečný obsah neboli Helpful content a Information gain. Kdo se přednášky účastnil, ví, že sama bezesporu užitečným obsahem byla. Kdo se jí neúčastnil,…

Vojtěch Bruk

Seo BootCamp 2023 – 15 praktických checklistů

SEO BootCamp je akce od SEO specialistů pro SEO specialisty. Šlo o první odbornou vícedenní akci, na které jsem v životě byl a zároveň mohu s klidem konstatovat, že z toho, co jsem zažil, šlo o akci absolutně nejlepší. Skvělá atmosféra, skvělí lidé, skvělé místo... A hlavně spoustu velice praktických tipů z přednášek českých SEO…

Vojtěch Bruk