Podívejte se novou případovku z dokončeného webu Barbara Conana!
Přejít

Bricks Builder tutorial: dynamická šablona případové studie

Vojtech Bruk
Vojtěch Bruk
Tvůrce profitabilních WordPress webů

Výhody použití vlastních polí a šablon pro udržitelný a rozšiřitelný web V dnešní době je stále důležitější mít udržitelný a rozšiřitelný web, který lze snadno spravovat a upravovat. V tomto článku se podíváme na výhody použití vlastních polí a šablon v WordPressu, konkrétně s tvořičem webu Bricks Builder a pluginem…...

Výhody použití vlastních polí a šablon pro udržitelný a rozšiřitelný web V dnešní době je stále důležitější mít udržitelný a rozšiřitelný web, který lze snadno spravovat a upravovat. V tomto článku se podíváme na výhody použití vlastních polí a šablon v WordPressu, konkrétně s tvořičem webu Bricks Builder a pluginem ACF (Advanced Custom Fields). Ukážeme si, proč je dobré používat tyto nástroje a jak vám mohou pomoci vytvořit web připravený na rozvoj. Pro praktické kroky a ukázky si můžete prohlédnout naše video.

  1. Proč používat vlastní pole a šablony: Vlastní pole a šablony umožňují snadno spravovat a upravovat obsah na vašem webu. Díky tomu můžete jednoduše měnit vzhled a obsah jednotlivých příspěvků nebo stránek, aniž byste museli upravovat kód. Tím šetříte čas a zjednodušujete proces úpr
  2. Udržitelnost a flexibilita: Udržitelný web je takový, který je snadno spravovatelný a lze jej průběžně zlepšovat a aktualizovat. Použitím vlastních polí a šablon získáváte možnost snadno měnit obsah a design vašeho webu podle aktuálních potřeb a trendů. Díky této flexibilitě se stává web více udržitelným a přizpůsobivým změnám, které mohou nastat v budoucnosti.
  3. Připravenost na rozvoj: Když budujete web s využitím vlastních polí a šablon, připravujete jej pro snadný rozvoj a rozšíření. Jakmile potřebujete přidat nové funkce nebo aktualizovat stávající obsah, můžete tak učinit snadno a rychle. To vám umožňuje pružně reagovat na nové požadavky a příležitosti, které se mohou objevit v průběhu času. Díky tomu bude váš web lépe připraven na budoucí růst a rozvoj.
  4. Centralizace správy obsahu: Použitím vlastních polí a šablon můžete centralizovat správu obsahu přímo v administraci WordPressu. To znamená, že klienti nebo správci webu mohou upravovat všechny aspekty svého webu na jednom místě, což usnadňuje jeho správu a udržování. Video, které jsme zmínili na začátku, vám ukáže, jak vytvořit vlastní pole pomocí pluginu ACF a použít je ve šabloně v Bricks Builderu, což vám umožní dosáhnout této centralizace.
  5. Zjednodušení práce pro správce a klienty: Díky vlastním polím a šablonám mohou správci a klienti snadno provádět úpravy a aktualizace obsahu bez nutnosti znalosti programování nebo zásahů do kódu. Tím se zjednodušuje práce pro všechny zúčastněné strany a usnadňuje komunikaci mezi klienty a vývojáři. Výsledkem je efektivnější a plynulejší proces aktualizace a údržby webu.

Použití vlastních polí a šablon v kombinaci s Bricks Builderem a pluginem ACF přináší řadu výhod pro udržitelnost, flexibilitu a rozšiřitelnost vašeho webu. Nejen že zjednodušuje správu obsahu a umožňuje snadné úpravy, ale také připravuje váš web na budoucí rozvoj a změny. Centralizace správy obsahu a zjednodušení práce pro správce a klienty vedou k efektivnějšímu a plynulejšímu procesu aktualizace a údržby webu.

Pokud chcete získat praktické pokyny a ukázky, jak vytvořit vlastní pole a šablony pomocí Bricks Builderu a pluginu ACF, neváhejte se podívat na naše video. Tím získáte náhled do postupu a naučíte se, jak snadno můžete zlepšit svůj web a přizpůsobit jej vašim potřebám.

V dnešní konkurenceschopné digitální krajině je důležité neustále se rozvíjet a zlepšovat. S využitím vlastních polí a šablon v Bricks Builderu a ACF pluginu máte nástroje, které vám umožní udržet váš web aktuální, připravený na změny a přizpůsobivý vašim potřebám a požadavkům. Takže neváhejte a začněte s tímto způsobem práce, abyste vytvořili udržitelný a rozšiřitelný web pro sebe nebo své klienty.

Vojtech Bruk
O autorovi

Vojtěh Bruk

Baví mě prozkoumávat věci do hloubky. Proto píši tento blog. A taky se snažím svým klientům vydělávat co nejvíc peněz), to je druhý důvod.

Odběr novinek

Nechte si zasílat nejlepší a nejnovější články z blogu.

Newsletter simple
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Kurz zvýšení návštěvnosti banner

Komentáře

Zanechte první komentář

Podobné články

Bricks Builder recenze 2024

Bricks Builder chce být novým Elementorem. Může se mu to podařit? Může. V článku se dočtete proč.

Vojtěch Bruk