Podívejte se novou případovku z dokončeného webu Barbara Conana!
Přejít

Tvorba webových stránek

Abyste mohli uvažovat o webu komplexně, sepsal jsem průvodce tvorby webových stránek. Věřím, že bude pro vás přínosem.

Během rušného období v Something Familiar se Vojtěch připojil k našemu týmu, aby nás podpořil na našich digitálních projektech prostřednictvím kontaktu se stávajícím vývojářem. Byl...
Rich Williams
Pohodová bezproblémová spolupráce. Vojtu doporučuji....
Květa Geršlová
Naprosto perfektní přístup a skvělá práce!S Vojtou jsme spolupracovali na webu pro břeclavskou radnici. Web měl představit plán potenciální rekonstrukce břeclavského zámku na hotelový komplex....
Silvie Zámečník
 • průběžné SEO

 • Web na míru

 • sběr leadů

 • Konzultace

 • web dle zadání

 • správa webu

Vytěžte z vašeho webu maximum

Dobře víte, že využití digitálních možností vám v čase pomůže optimalizovat náklady. Platí to i při tvorbě webu. Začněme jej od začátku tvořit pořádně a strategicky. Budete překvapeni, jak rychle se vám investice do nového webu vrátí.

Co vše získáte v rámci nového webu

Web nebudeme stavit za účelem, aby byl pěkný.

Naší snahou bude, aby se z něj stal „stroj na peníze“.

co čekat

Jak probíhá spolupráce?

Pojďme to probrat
 1. První setkání

  Setkáme se online nebo naživo (kafe i čas je na mě). Vysvětlím Vám jak pracuji, v čem se můj přístup liší od konkurence, ukáži co mám za sebou a zjistíme, jestli si sedíme.

 2. Fáze průzkumu

  Abych mohl Vašemu podnikání pomoci, musím jej nejdříve pochopit. Zjistíme, kdo je Vaše konkurence, v čem jste jedineční a proč by lidé měli Vaši službu chtít. Následně sesbíráme data (např. jaká klíčová slova se ve Vašem oboru hledají a jak získává návštěvnost konkurence). Těmito daty pak celý výstup podpoříme. Výsledkem této části bude mimo jiné strategie a návrh architekrury webu tak, abychom maximalizovali naši šanci na úspěch.

 3. Drátěný model – UX

  Podle podkladů nakreslím strukturu jednotlivých stránek a přesně si řekneme, co kde bude. Následně si pozveme na pomoc copywriterku/a, abychom na web dostali vše, co na základě výzkumu víme, že nesmíme opomenout.

 4. Grafické zpracování – UI

  Nejsem grafik. A byť dokáži dát dohromady obstojný základní vzhled, pokud budete chtít, aby byl Váš web nejen funkční, ale i krásný, pozveme si na pomoc jednoho ž řady zkušených grafiček a grafiků, se kterými spolupracuji.

 5. Vývoj webu

  Vdechnu život tomu, co jsme společně vytvořili. Soušástí stránek není jen to, co vidíte v okně prohlížeče, ale také správné zabezpečení, pravidelné zálohování, Cookies a GDPR a rozběhnutí webové analytiky. Web bude rychlý a splňující nejnovější standardy.

 6. Rozvoj a správa

  Web je tak trochu jako živý organismus. Když se například nestaráme o naše těla nebo o naše mazlíčky, začnou nám chátrat. Tak je to i s webovými stránkami. Ale nebojte se, nebudete mi platit jen za “aktualizování webu”. Spíše budeme společně průběžně, na základě dat, vyhodnocovat, jak se webu daří, a co můžeme udělat pro to, aby se mu dařilo ještě lépe.

orientační ceník

Plaťte za to, co opravdu potřebujete

Níže najdete orientační ceník projektů. Pokud již máte něco hotového (texty nebo grafický návrh), případně pokud poptáváte projekt menšího rozsahu, cena bude pravděpodobně o dost nižší.

pojďme do toho spolu

Jak pracuji?

1. Naslouchám

Svůj předmět podnikání i vaše zákazníky nejlépe znáte vy. Abych vaše zákazníky na webu zaujal, musím je také perfektně poznat. Připravte se na barvitou diskuzi na prvním setkání. Mé otázky pomohou nejen mně, ale i vám, abychom si utřídili myšlenky.

2. Nekomplikuji

Každý projekt má jiný účel i jiný rozpočet. Když si situace žádá jednoduchý web, nebudu vám vnucovat spoustu rozšíření či vychytávek. Pokud však někde vidím nevyužitou příležitost, svůj podnět s vámi vždy sdílím.

3. Spolupracuji s profesionály

Tvorba dokonalého webu vyžaduje mnoho odborností. Abych vám mohl nabídnout skutečně propracované řešení na míru, spolupracuji se specialisty, kteří vytáhnou výsledek ještě o několik latěk výše. Na webu jako takovém však pracuji já, takže komunikujete přímo s tvůrcem webu a ne pouze se zprostředkovatelem.

kontaktujte mě nebo se pojďme ohledně tvorby webových stránek zrovna setkat!

Stačí vyplnit nezávazný formulář níže

Kontaktní formulář
Vojtech Bruk

Pojďme se potkat!

Průběžně jsem na cestách skoro po všech místech naší krásné republiky, pojďme se někde setkat!

reference

Podívejte se, jak vypadají mé hotové projekty

Měl jsem štěstí pracovat na skvělých projektech se skvělými lidmi. Zde se můžete podívat alespoň na některé z nich.

Co řekli ostatní

na Google
na Firmy.cz