Petra Holanová

Hezký funkční web sbírající kontakty

Účetní a daňová poradkyně Petra Holanová potřebovala web, který bude schopen sbírat leady a osloví potenciální...

úvod

Skvělá účetní Petra Holanová potřebovala nový web a já jsem měl tu možnost ji s tímto úkolem pomoci.

Kontaktujte mě

Věděli jsme, že se u tohoto projektu bude úspěch měřit 100% na získané kontakty z webu, na což jsme se i maximálně zaměřili.

Zde bude text.

Potenciální recenze

Petra Holanová

Daňová poradkyně a účetní

jak jsme postupovali

Od zadání, přes vypracování až po závěrečné lazení

Byla to cesta, která stála za to

 1. Strategické zmapování celého procesu

  Celý proces jsme rozplánovali tak, abychom mohli konstantně postupovat k cíli a technologické výzvy, jejichž řešení zabere svůj čas, proces nebrzdily.

  Díky tomu se projekt podařilo dokončit včas a ke spokojenosti obou stran.

 2. Zpracovaní první verze

  První verze byla tzv. MVP – Minimum Viable Product. Věděli jsme, že v ní zatím stále chybí řada funkčních a pokročilých prvků. Potřebovali jsme ji však jako kostru pro finální řešení.

 3. Dotažení pokročilých funkncionalit

  Na bedrech kvalitní technické základny jsme pak vystavěli slidery na míru či odladili dynamické zobrazování obsahu. Výsledek pak fungoval jako dobře sehraný orchestr.

hodnota

Co jsme společnými silami projektu přinesli?

Kontaktujte mě
 1. Škálovatelnost

  Díky Bricks Builderu byla vytvořena škálovatelná webová stránka, která umožňuje Avesoftu jednoduše rozšířit svůj online obsah a nabídku služeb podle potřeb. Tato flexibilita je klíčová pro růst a rozvoj firmy v dynamickém prostředí IT.

 2. Rychlost

  Díky optimalizaci výkonu a použití Bricks Builderu se webová stránka Avesoftu rychle načítá, což zvyšuje spokojenost uživatelů a zlepšuje hodnocení webu ze strany Googlu. Webová stránka má pak větší šanci se zobrazit na vyšších pozicích ve výsledcích vyhledávání.

 3. Intuitivní administrace

  Bricks Builder umožnil vytvořit webovou stránku s jednoduchým a intuitivním administračním rozhraním. Tím jsme zajistili, že tým Avesoftu může snadno aktualizovat obsah, přidávat nové pracovní příležitosti a udržovat web aktuální bez nutnosti hlubokých technických znalostí.

 4. Udržitelnost

  Webová stránka Avesoftu je navržena tak, aby byla snadno udržitelná a bylo jednoduché ji aktualizovat. Díky tomu může firma ušetřit čas i náklady na údržbu a současně zajistit, že jejich web bude vždy odpovídat nejnovějším trendům a technologiím. Tento přístup přispívá k dlouhodobému úspěchu firmy na trhu.

slovo závěrem

Cesta, která stála za to.

Zde bude text

Pojďme to společně vymyslet

Neváhejte mi nezávazně napsat a může probrat, zda bychom dokázali něco vymyslet i pro váš projekt.

CTA případovky

Co řekli ostatní

na Google
na Firmy.cz