Black Friday 2023 – co nejvíce vyhlížím?

Pověstný Black Friday vyhlíží nejeden z nás. Co nám vlastně může nabídnout ve světě softwaru?

Black friday

Pověstný černý pátek plný slev se blíží. I když je řada slev jen “naoko” (produkty se před výprodejem zdraží, aby se pak zlevnily), ve světě online nástrojů a softwaru je stále velká řada opravdu skvělých dealů.

Tento článek bude krátkým přehledem toho “co vyhlížím” a toho, co jsem koupil v minulosti a osvědčilo se mi, abyste se mohli inspirovat.

Kdy bude Black Friday 2023?

Black Friday připadá letos na pátek 24. listopadu, přičemž druhý dech dostanou slevy ještě v pondělí 28. listopadu na tzv. Cyber Monday. Páteční a pondělní slevy se zpravidla nijak neliší.

Co vyhlížím

Co jsem ulovil v minulých letech – 5 věcí, které bych si koupil instantně znovu

Buďte v obraze

Všemožné dealy a nabídky budu bedlivě sledovat. Můžete využít formuláře níže a přihlasit se k odběru newsletteru, v kterém shrnu vše, co mě zaujalo + vše co jsem si i přímo koupil.

— FORM—

Shrnutí

Fomo (strach, že vám něco unikne) je zrádná emoce. Především svou intenzitou.

Na Black Friday se navíc spojí algoritmy s extrémně chytrými mozky inženýrů, aby u vás z této emoce “vymáčkli” maximum.

Nedejte se.

Řekněte si předem, kolik peněz chcete utratit a za co. Špatnou heuristikou není ani kupovat jen nástroje, které jste využívali v minulosti (pokud jste se bez něčeho obešli doteď, obejdete se bez toho nejspíše i nadále).

Nicméně neházel bych všechny nabídky do jednoho pytle. Některé věci jsou opravdu velice zajímavé a na BlackFriday se dají pořídit za skvělou cenu.

Dejte mi v komentářích vědět, na co máte na černý pátek zálusk vy?

Často kladené otázky

Související otázky k článku.

Zeptejte se mě na cokoliv na LI

Komentáře

Zanechte první komentář

Podobné články

Notion + Deepl = VSL?

Notion a Deepl jsou dva skvělé nástroje, přičemž dnes bych vám představil jejich společnou integraci, která vám může ušetřit desítky hodin repetitivní práce.

Vojtěch Bruk
Ilustrační obrázek Notion a Deepl