Podívejte se novou případovku z dokončeného webu Barbara Conana!
Přejít

Co je Co je PPC??

Reklama placená za kliknutí (PPC) je typ online reklamy, při níž inzerenti platí poplatek pokaždé, když je kliknuto na některou z jejich reklam. Reklamy PPC se obvykle zobrazují v horní nebo dolní části stránek s výsledky vyhledávání nebo na jiných webových stránkách, které jsou součástí stejné reklamní sítě. PPC může být účinným způsobem, jak zvýšit…
online pojem

Vojtěch Bruk

Reklama placená za kliknutí (PPC) je typ online reklamy, při níž inzerenti platí poplatek pokaždé, když je kliknuto na některou z jejich reklam. Reklamy PPC se obvykle zobrazují v horní nebo dolní části stránek s výsledky vyhledávání nebo na jiných webových stránkách, které jsou součástí stejné reklamní sítě. PPC může být účinným způsobem, jak zvýšit návštěvnost svých webových stránek, zejména pokud se zaměřujete na konkrétní klíčová slova nebo demografické skupiny. U PPC platíte pouze tehdy, když někdo na vaši reklamu skutečně klikne, takže můžete kontrolovat náklady na reklamu a zajistit si dobrou návratnost investic.

Vojtěch Bruk

Baví mě prozkoumávat věci do hloubky. Nespokojím se jen s povrchními znalostmi, ať už jde o weby, SEO nebo o pokerové strategie. Tato vlastnost mi pomáhá se stále posouvat dopředu a náležitě si tento proces učení užívat.